optart

optart supports this item

Supported

This author's response time can be up to 1 business day.

58 comments found.

ewrej

ewrej Purchased

Witam, Importowałem Państwa wtyczkę na swojej stronie, natomiast nie udaję mi się jej włączyć. Proszę o rozwiązanie problemu.

Wtyczka nie mogła zostać włączona, ponieważ spowodowała wystąpienie krytycznego błędu. Parse error: syntax error, unexpected ‘[’ in /public_html/ultrafit.pl/wp-content/plugins/integration/classes/sites/class-ceneo.php on line 342

Dzien dobry, to blad spowodowany starsza wersja PHP. Prosze o kontakt z jakub.ptak@optart.pl w celu wyslania wtyczki kompatybilnej z ta wersja PHP.

Hello,

To the file ceneo.xml, not generate products variant.

Please help.

Regards.

I have already replied to your email :)

Witam, Po instalacji próbuję zgodnie z instrukcją zaktualizować kategorie produktów w Ceneo. Nie aktualizują się i wyskakuje tylko informacja: “Failed to get remote categories, however other plugin settings are saved. ” Co mam zrobić?

“Dodatkowo gdy wybiorę “other” (bo nic innego nie pasuje) i zmapuję np. “Producenta” z moim atrybutem “Producent” – nie pojawia się on w zakładce “Price Comparison” na stronie edycji produktu – pole jest puste ” – tak powinno to działać, edycja z poziomu produktu służy do nadpisywania domyślnego mapowania atrybutów :)
Niestety nie ma możliwości mapowania SKU, obawiam się, że musi Pan zrobić to ręcznie

Dobrze dziękuję. Ale nie odpowiedział Pan na pierwsze pytanie: czy kategoria “other” jest prawidłowa? Bo wydaje mi się, że powinnam mieć możliwość wyboru mojej kategorii produktu (tej samej, co w kategoriach, czyli w moim przypadku “Kominki”).

Tak, proszę zmapować producenta z producentem z Other, inne są charakterystyczne dla innych kategorii. Jeśli ceneo nie zaakceptuje wygenerowanego XMLa to coś pomyślimy :)

Witam, czy wtyczka jest w języku Polskim? Czy obsługa wewnątrz WP jest w języku Angielskim? I jak dobrze rozumiem, ta jedna wtyczka umożliwia integrację z 3 różnymi portalami, tzn Ceneo, Nokaut, i Domodi tak?

Pozdrawiam

Dzień dobry :)
Interfejs wtyczki jest w języku angielskim.
Tak, ta wtyczka umożliwia integrację z tymi 3 portalami.
Również pozdrawiamy i życzymy miłego dnia! :)

Witam,

proszę o informację w jaki sposób dodać atrybut zawierający aktualnie dostępną rozmiarówkę danego produktu. W ustawieniach wtyczki mamy coś takiego jak: Size attribute slug – ustawiam to na sizes – ale w pliku XML nic się nie dzieje.

Będę wdzięczny za informację.

Dzień dobry,
Dla jakiego portalu nie jest generowany poprawny XML?

Witam mam pytanie odnośnie wtyczki do ceneo. produkty których nie mam na magazynie widnieją w ceneo jako dostępne! jest parametr stock w xml, który znika jeśli mam brak w magazynie – może to jest przyczyna ? Proszę o pomoc i odpowiedź.

Dzień dobry, prosimy o kontakt mailowy z jakub.ptak@optart.pl, wyślemy inną wersją wtyczki, być może interpretacja jednej z reguł XML ceneo jest różna od naszej :)

Witam napisałem maila, ale póki co nie dostałem odpowiedzi, czy jest może jakiś nr telefonu ? Wasza integracja kosztuje mnie zbędne pieniądze ponieważ ludzie klikają na potęgę w produkty których nie posiadam, a widnieją na ceneo jako dostępne.

Dzień dobry, wtyczka została wysłana. Przepraszamy za zaistniałe problemy.

mkusy88

mkusy88 Purchased

Hello,

I have installed you plugin in my WooCommerce shop. It worked perfect. After couple days an error showed up. I can’t open my xml file.

http://www.abcros.pl/wp-content/uploads/price_comparison_sites/ceneo.xml

This is link to it. Please check what is it.

Best regards Maciej Kusaj

Hi,
I don’t see any errors in the xml file (http://pasteboard.co/B6k7zaYEZ.png).

Witam,

Chciałbym zapytać o możliwość stworzenia pliku z produktami XML w języku polskim w przypadku gdy moja strona www w defultcie jest w języku angielskim, a polska wersja jezykowa jest stworzona za pomoca WPML. Czy wtyczna ma taką funkcjonalność?

Pozdrawiam, TG

Dzień dobry,
Prosimy o kontakt mailowy z jakub.ptak@optart.pl.
Pozdrawiamy :)

bilemi

bilemi Purchased

Hi guys. Purchased your script and are encountering issues with it dramatically slowing down the admin section of WP to a crawl when active. Require fix to correct this please.

Hi! Despite trying a lot of things we cannot reproduce the problem and see no reason why would this plugin cause something like that. We had one other client reporting the same issue, so this must be connected with configuration. Can you please provide info about your server configuration?

Witam, Mam pytanie jak zrobić aby mapowane były wszystkie atrybuty przedmiotu. Przykładowo przy Atrybucie długość, szerokość, średnica, kamień itd mam w menu – no maping. Chce aby w pliku xml były wszystkie te atrybuty. Bardzo proszę o pomoc.

Dzień dobry, odpisaliśmy już Panu w mailu :)

Dzień dobry, otrzymałem taki błąd próbując zrobić update xml dla nokaut “Fatal error: Call to undefined method WC_Product_Variable::set_id() in /home/phmarpol/domains/bhpmarpol.pl/public_html/wp-content/plugins/woocommerce-ceneo-nokaut-integration/classes/sites/class-nokaut.php on line 140”

Dzień dobry, prosimy zaktualizować WooCommerce do najnowszej wersji. Oczywiście przed aktualizacją radzimy dokonać kopii zapasowej.

Po włączeniu wtyczki, dodawanie atrybutów produktu na woocommerce zwiesza działanie sklepu. Po wyłączeniu wtyczki, można normalnie dodawać atrybuty produktów. Proszę o pomoc w rozwiązaniu tego błędu.

Dzień dobry,
nie możemy odtworzyć tego problemu.
Chodzi o dodawanie nowego, niezdefiniowanego atrybutu w oknie edycji produktu (na zdjęciu poniżej)?

szajlej

szajlej Purchased

konsola pokazuje takie błędy po próbie dodania atrybutów w sekcji produktu w sekcji edycji parametrów nowego produktu.: https://ibb.co/krqi0v – dodawanie atrybutów https://ibb.co/epistF – błędy w konsoli

Wysłaliśmy już nową wersję do envato, ale musi zostać najpierw zaakceptowana. Jeśli chce Pan/Pani nową wersję szybciej to proszę o kontakt z jakub.ptak@optart.pl :)

Hi. Have just bought your plugin. Need some assistance: 1) How it works with WPML? I have main language eng and need to make xml for ceneo … on polish with polish URLs? 2) I have some custome code on product variations and need to exclude product colour variations from xml, how I can settle it up?

Thanks

Hi!
1.It currently doesn’t work with WPML. We can offer you a refund if you are not satisfied with this. 2.You can exclude products, but not specific variations.

Hi, lets make a refund, cause without wpml it could not be useful for me. Thanks

Witam, Czy wtyczka będzie także odpowiednia do integracji z https://allani.pl? Zależy mi, aby jednocześnie zintegrować domodi i allani.

Dzień dobry.
Format allani (http://st1.inalla.pl/allani.pl.production/xml_docs-pl.pdf) różni się od zaimplementowanych formatów. Możemy zaoferować jedynie custom development, po wycenę proszę o kontakt z kontakt@optart.pl

Hello, in ceneo weight now is required, do u have plans update plugin? 582a6e23-06da-42a6-8269-ab7a7c2c3eb1

Hi, thanks for the info :) We have just added a new version with this feature, you’ll get an email once it is approved.

Hi, after updated plugin stop working correctly. When I clicked update xml then showed only blank white screen and didnt update and in url bar showed address domain.pl/wp/wp-admin/options.php

We are sorry for your inconvenience. Do you use latest WooCommerce version?

Hi I have problem with your plugin. When I try activate wordpress say

Fatal error: Can’t use method return value in write context in /home/sephia/domains/sephia-spa.pl/public_html/wp-content/plugins/woocommerce-ceneo-nokaut-integration/classes/sites/class-ceneo.php on line 382

Please help me

66projekt

66projekt Purchased

Dzień dobry,

mam problem z wtyczką. Poniższy komunikat przy próbie włączenia. Proszę o pomoc.

Fatal error: Can’t use method return value in write context in /home/sephia/domains/sephia-spa.pl/public_html/wp-content/plugins/woocommerce-ceneo-nokaut-integration/classes/sites/class-ceneo.php on line 382

Dzień dobry, czy używana jest najnowsza wersja wtyczki, 1.1.7?

66projekt

66projekt Purchased

tak 1.1.7 na wordpressie 4.8

Dodaliśmy poprawkę do nowej wersji i została ona wysłana do codecanyon. Musi ona jednak zostać najpierw zaakceptowana, co może trochę potrwać. Proszę o kontakt na maila jakub.ptak@optart.pl w celu wysłania nowej wersji wtyczki :)

by
by
by
by
by
by