optart

optart supports this item

Supported

This author's response time can be up to 1 business day.

50 comments found.

ewrej

ewrej Purchased

Witam, Importowałem Państwa wtyczkę na swojej stronie, natomiast nie udaję mi się jej włączyć. Proszę o rozwiązanie problemu.

Wtyczka nie mogła zostać włączona, ponieważ spowodowała wystąpienie krytycznego błędu. Parse error: syntax error, unexpected ‘[’ in /public_html/ultrafit.pl/wp-content/plugins/integration/classes/sites/class-ceneo.php on line 342

Dzien dobry, to blad spowodowany starsza wersja PHP. Prosze o kontakt z jakub.ptak@optart.pl w celu wyslania wtyczki kompatybilnej z ta wersja PHP.

Hello,

To the file ceneo.xml, not generate products variant.

Please help.

Regards.

I have already replied to your email :)

Witam, Po instalacji próbuję zgodnie z instrukcją zaktualizować kategorie produktów w Ceneo. Nie aktualizują się i wyskakuje tylko informacja: “Failed to get remote categories, however other plugin settings are saved. ” Co mam zrobić?

“Dodatkowo gdy wybiorę “other” (bo nic innego nie pasuje) i zmapuję np. “Producenta” z moim atrybutem “Producent” – nie pojawia się on w zakładce “Price Comparison” na stronie edycji produktu – pole jest puste ” – tak powinno to działać, edycja z poziomu produktu służy do nadpisywania domyślnego mapowania atrybutów :)
Niestety nie ma możliwości mapowania SKU, obawiam się, że musi Pan zrobić to ręcznie

Dobrze dziękuję. Ale nie odpowiedział Pan na pierwsze pytanie: czy kategoria “other” jest prawidłowa? Bo wydaje mi się, że powinnam mieć możliwość wyboru mojej kategorii produktu (tej samej, co w kategoriach, czyli w moim przypadku “Kominki”).

Tak, proszę zmapować producenta z producentem z Other, inne są charakterystyczne dla innych kategorii. Jeśli ceneo nie zaakceptuje wygenerowanego XMLa to coś pomyślimy :)

Witam, czy wtyczka jest w języku Polskim? Czy obsługa wewnątrz WP jest w języku Angielskim? I jak dobrze rozumiem, ta jedna wtyczka umożliwia integrację z 3 różnymi portalami, tzn Ceneo, Nokaut, i Domodi tak?

Pozdrawiam

Dzień dobry :)
Interfejs wtyczki jest w języku angielskim.
Tak, ta wtyczka umożliwia integrację z tymi 3 portalami.
Również pozdrawiamy i życzymy miłego dnia! :)

Witam,

proszę o informację w jaki sposób dodać atrybut zawierający aktualnie dostępną rozmiarówkę danego produktu. W ustawieniach wtyczki mamy coś takiego jak: Size attribute slug – ustawiam to na sizes – ale w pliku XML nic się nie dzieje.

Będę wdzięczny za informację.

Dzień dobry,
Dla jakiego portalu nie jest generowany poprawny XML?

Witam mam pytanie odnośnie wtyczki do ceneo. produkty których nie mam na magazynie widnieją w ceneo jako dostępne! jest parametr stock w xml, który znika jeśli mam brak w magazynie – może to jest przyczyna ? Proszę o pomoc i odpowiedź.

Dzień dobry, prosimy o kontakt mailowy z jakub.ptak@optart.pl, wyślemy inną wersją wtyczki, być może interpretacja jednej z reguł XML ceneo jest różna od naszej :)

Witam napisałem maila, ale póki co nie dostałem odpowiedzi, czy jest może jakiś nr telefonu ? Wasza integracja kosztuje mnie zbędne pieniądze ponieważ ludzie klikają na potęgę w produkty których nie posiadam, a widnieją na ceneo jako dostępne.

Dzień dobry, wtyczka została wysłana. Przepraszamy za zaistniałe problemy.

mkusy88

mkusy88 Purchased

Hello,

I have installed you plugin in my WooCommerce shop. It worked perfect. After couple days an error showed up. I can’t open my xml file.

http://www.abcros.pl/wp-content/uploads/price_comparison_sites/ceneo.xml

This is link to it. Please check what is it.

Best regards Maciej Kusaj

Hi,
I don’t see any errors in the xml file (http://pasteboard.co/B6k7zaYEZ.png).

Witam,

Chciałbym zapytać o możliwość stworzenia pliku z produktami XML w języku polskim w przypadku gdy moja strona www w defultcie jest w języku angielskim, a polska wersja jezykowa jest stworzona za pomoca WPML. Czy wtyczna ma taką funkcjonalność?

Pozdrawiam, TG

Dzień dobry,
Prosimy o kontakt mailowy z jakub.ptak@optart.pl.
Pozdrawiamy :)

bilemi

bilemi Purchased

Hi guys. Purchased your script and are encountering issues with it dramatically slowing down the admin section of WP to a crawl when active. Require fix to correct this please.

Hi! Despite trying a lot of things we cannot reproduce the problem and see no reason why would this plugin cause something like that. We had one other client reporting the same issue, so this must be connected with configuration. Can you please provide info about your server configuration?

Witam, Mam pytanie jak zrobić aby mapowane były wszystkie atrybuty przedmiotu. Przykładowo przy Atrybucie długość, szerokość, średnica, kamień itd mam w menu – no maping. Chce aby w pliku xml były wszystkie te atrybuty. Bardzo proszę o pomoc.

Dzień dobry, odpisaliśmy już Panu w mailu :)

by
by
by
by
by
by