akbilisim

akbilisim supports this item

Supported

This author's response time can be up to 5 business days.

2597 comments found.

Have a question for you. What would the be the best way to cycle ads? I have an iframe code that generates one ad. I want it so that I can set three ads and have a php script randomly pick one of those three ads to post on the site. Is this possible?

Hey, There is no option in Buzzy for it. This is possible with custom php code. And you can add that code into our codes. Please contact us via support tab for more info. Thanks

Silvery

Silvery Purchased

Envato üzerinden gönderdiğim YARDIM çağrılarına cevap vermediniz. Buradan tekrar sorayım bazılarını. 1. Sitenin Dil’i Türkçe. Türkçe yapınca başka şeye gerek yok düşüncesiyle yayına başladık ama kategoriler ingilizce kalmış. 3 haftalık yüzlerce haber şimdi NEWS kategorisinde gözüküyor. HABERLER yapma şansımız var mı? SEO durumu ne olacak? 2. Site bir şekilde hata verince DB isimleri, Şifreleri v.s hepsi gözüküyor sayfada. Bu nasıl olur? 3.Scriptteki yazı-makale girme Editörüne word veya notepad’den yazı getirip yapıştırınca veya bir şekilde editörün içinde Kopyala – Yapıştır yapınca bazı kelimeleri rastgele biçimde birleştiriyor. Sonra hangi kelimeler bitişik yazılmışsa bulup tek tek ayırmaya çalışıyoruz. Bıktık bu problemden. Siteye yazı girmek eziyet. Yoruldum. Kapatacağım siteyi.. 4. Diğer hataları Türk forumlarında bu scripti kullanıp YARDIMCI OLMADIĞINIZ için problemlerini kendileri çözmüş insanların yardımlarıyla çözdüm. Ücreti karşılığında tabii.. Mümkünse bu scripti iade etmek istiyorum. Denemek için başka benzer scriptler kurduğum halde saat gibi çalışıyorlar. Onları satın alacağım gerekirse veya kapatacağım siteyi. []Bu soruları Envato destek üzerinden sormuştum niye cevaplamadınız? Tekrar tekrar başka başka yollar bularak mı sormamız gerekiyor?

Merhabalar. Yakın zaman için bir destek talebi gözükmüyor. Belirtiğiniz sorular script kaynaklı gözükmediği için yoğunluk nedeniyle emailiniz gözden kaçmış olabilir. 1. Site dilinizi admin panel > genel ayarlar kısmından türkçe yaptığınızda siteniz yeni giren kullanıcılarınız için türkçe olacaktır. Ancak site diliniz cachenizde ingilizce kaldığı için bunu yenilemek için cachenizi temizleyebilir veya site üzerinden site diliniz türkçe seçerseniz siteniz sizin içinde türkçe için aktif olacaktır.

2. Hata detaylarınızı kapatmak için .env dosyanızı açıp APP_DEBUG kısmını bulup false yapmanız yeterlidir.

3. Bu kısımda word uygulaması yazıları farklı bir yapıda kodlama uyguladığından direk yapıştırdığınızda site üzerindeki editor bunu algılayamıyor olabilir. Yazılarınızı notepad gibi bir editore yapıştırıp ordan aktarmanız weya direk olarak site üzerinden yazılarınızı yazmanız daha sağlıklı olacaktır. Editor kısmında 3. parti bir yazılım kullanılmaktadır bununla ilgili mudahale edemiyoruz.

Farklı bir sorununuz var ise support sekmesi üzerinden iletirseniz çözüm sunma noktasında çalışmak isteriz. Hali hazırda sistemin sunmadığı özellikler dışında bir sorun yaşadığınızı düşünüyorsanız tabiki geri iade talebinizi değerlendiririz. Teşekkürler

Silvery

Silvery Purchased

[1] Site Türkçe zaten.. Problem kategori isimleri.. NEWS kategorisi mesela.. HABERLER olması gerekmiyor mu.. Ve diğer kategoriler.. Admin’de zaten TR seçili şu an.. [2] Deneyeceğim.. [3] Dikkat ederseniz Notepad denedim zaten.. WordPad de öyle.. Hatta dikkatinizden kaçmış belli şunu da yazdım. Editörün kendi içinde Copy-Paste yaparsanız da aynı şeyi yapıyor editör.. Üçüncü parti diye bu hatalı haliyle kullanmak zorunda mıyız yani? Kapalı kodlar mı? Muhtemelen açık kaynak.. Müdahale edilmesi gerekiyor demek ki.. Özellikle Microsoft Word kullanmamın sebebi Ara Bul ile istediğim kelimeleri kalın, italik yapabiliyorum.. Oradan kopyalayıp yapıştırınca editörde Bold, İtalik korunuyor.. Diğerlerinde olmuyor bu..[4] Scripti iade etmek istiyorum.. Şu haliyle pek çok şeyin manuel müdahale edilmesi gerekiyor. Editör problemli.. Çözüm yok.. Dikkat ediyorum burada yazılan problemlerin bazılarını yardımcı olup düzeltiyorsunuz.. Diğerlerinde o hata devam ediyor.. Scripte update/fix yapmıyorsunuz. Dil TR seçilince NEWS kategorisi niye NEWS olarak kalıyor mesela.. niye HABERLER’e dönüşmüyor.. Yüzlerce haber girdim ben şimdi onu HABERLER yapsak bile linkler bozulacak.. Çözüm? Kusura bakmayın yazdıklarınız çözüm odaklı değil, cevap verme odaklı..

Kategorilerinizi admin paneli > kategoriler sayfasından düzenleyip türkçe isimlendirmediğinizden kaynaklı bu durumla karşılaşmaktasınız. Bunları kendi istediğiniz doğrultusunda türkçeleştirme yapmanız gerekmektedir.

Belirtiğiniz word programıyla ilgili işlem için yardımcı olamayacağız malasef. http://themeforest.net/refund_requests/new adresinden refund talebi oluşturursanız iadeyi değerlendirelim. Teşekkürler

nuswanto

nuswanto Purchased

I can not download a new theme..

Hey, Please let us check via support tab. Thanks

Yeni güncelleme de test içeriğinin içerisinede reklam görünümleri eklenebilirse çok güzel olur kanaatindeyim. Ek olarak Test içeriği bittiğinde sayfa kaydırma kısmına gelince diğer içeriklere geçmiyor.

Öneriniz için teşekkürler. Testler için diğer postların yüklenmesi testler için kullanılan javascript kodlarındaki sorunlar yüzünden kapatılmıştır. Teşekkürler

I have following problem: I add ads (Google Ads), I do it for mobile too. But if I surf with my mobile I dont see ads (I dont have adblocker). If I check it on desktop it works fine. I have it for Post Sidebar, Post Below and Homepage First List Column

Hey, Please let us check via support tab. Thanks

I installed another theme – there it works. Thanks

Another question: I add a new category called Gadgets and its in the menu. How can I put a “Last Gadgets” widget on the mainsite, like “LATEST NEWS…”?

Silvery

Silvery Purchased

1. Sitenin Dil’i Türkçe. Türkçe yapınca başka şeye gerek yok düşüncesiyle yayına başladık ama kategoriler ingilizce kalmış. 3 haftalık yüzlerce haber şimdi NEWS kategorisinde gözüküyor. HABERLER yapma şansımız var mı? SEO durumu ne olacak? 2. Site bir şekilde hata verince DB isimleri, Şifreleri v.s hepsi gözüküyor sayfada. Bu nasıl olur? 3.Scriptteki yazı-makale girme Editörüne word veya notepad’den yazı getirip yapıştırınca veya bir şekilde editörün içinde Kopyala – Yapıştır yapınca bazı kelimeleri rastgele biçimde birleştiriyor. Sonra hangi kelimeler bitişik yazılmışsa bulup tek tek ayırmaya çalışıyoruz. Bıktık bu problemden. Siteye yazı girmek eziyet. Yoruldum. Kapatacağım siteyi o derece.. 4. Diğer hataları Türk forumlarında bu scripti kullanıp YARDIMCI OLMADIĞINIZ için problemlerini kendileri çözmüş insanların yardımlarıyla çözdüm. Ücreti karşılığında tabii.. Mümkünse bu scripti iade etmek istiyorum. Denemek için başka benzer scriptler kurduğum halde saat gibi çalışıyorlar. Onları satın alacağım gerekirse veya kapatacağım siteyi. []Bu soruları Envato destek üzerinden sormuştum niye cevaplamadınız? Tekrar tekrar başka başka yollar bularak mı sormamız gerekiyor? 2 hafta oldu neredeyse..

Another question: If I share a article on facebook, the button with “0 SHARES” doesnt change to “1 SHARE”... I setup everything correctly (API)..

davideaxo

davideaxo Purchased

Hi, I wanted to know if the updates are always imposed or is there a way to turn them off?

macitpank

macitpank Purchased

DataTables warning: table id=table – Ajax error. For more information about this error, please see http://datatables.net/tn/7 Hatası alıyorum yardımcı olur musunuz?

loving

loving Purchased

This comment is currently being reviewed.

webnow1

webnow1 Purchased

Hello. While adding a post and scrolling to its half, when clicking on the browser go back button – nothing happens. How can we solve this problem?

Silvery

Silvery Purchased

@loving, Kendi içinde çelişkili yazmışsın. Sıfır hata çamur atanları anlayamıyorum demiş onlarca hata yazmışsın. Hata yazmak ne zamandan beri çamur atmak oluyor. Akıllı olun..

athutz91

athutz91 Purchased

Hi Metin

I already sent you some week ago by email but not yet answered from you until now.

My site error when 404 page. There is like below:

Whoops, looks like something went wrong.

1/1 ErrorException in PagesController.php line 97: Trying to get property of non-object in PagesController.php line 97

Kindly advise. Anyway, when update come?

Thanks.

Hi Metin. since you are not planning to have an Instant Articles plugin. May I know where to purchase that plugin. Any advice?

Hi, apart the n.3 themes , when you’ll release other new themes? In admin panel I see “coming soon themes”; thanks

If I want add in footer a script like this: <script src=’http:/myurl.com/counter.js’></script> but it doesnt appear in the footer..

by
by
by
by
by
by